Skip to content

Joep Kievits versterkt team EPPA

Joep Kievits (39) is per 1 januari 2024 aangetreden als managing consultant/senior adviseur en lid van het managementteam van EPPA.

Joep komt van het Haagsche public affairs bureau IvCB, waar hij de laatste jaren senior director was. Hij heeft meer dan veertien jaar ervaring in public affairs, lobby, public strategy, beleidsadvisering, stakeholdermanagement en strategische communicatie. 

‘Wij zijn blij dat Joep ons team is komen versterken’, aldus de partners Willem Jan Roelofs, René van der Steeg en Nora van Elferen van EPPA, het al bijna vijftig jaar in Den Haag gevestigde adviesbureau voor public affairs en strategische communicatie. ‘Met Joep hebben we er een schat aan ervaring bij. Dat komt zeker ten goede aan onze opdrachtgevers en de verdere groei van EPPA.’

‘In mijn werk word ik geprikkeld door de uitdaging om de balans tussen het gewenste en het haalbare te vinden. Ik kijk ernaar uit om samen met het EPPA-team de wensen van onze opdrachtgevers te vertalen naar slimme strategieën met maximaal rendement’, aldus Joep. De ervaring van Joep in public affairs reikt ver terug. Voordat Joep in dienst trad van IvCB was hij oprichter en een aantal jaren managing director van public affairs bureau MagnifEye. In de jaren daarvoor vervulde hij (senior) public affairs functies binnen diverse adviesbureaus, was hij senior bestuursadviseur bij de public affairs afdeling van de gemeente Amsterdam en public affairs adviseur bij een universiteit. Joep was ook enkele jaren betrokken bij een landelijke politieke partij en begon zijn loopbaan als ambtenaar bij het toenmalige Ministerie van Economische Zaken, Landbouw en Innovatie.

Joep heeft een uitgebreid netwerk opgebouwd op alle overheidsniveaus. Van Europees en nationaal niveau tot regionaal en lokaal niveau. Hij heeft veel ervaring in het werken voor grote multinationals en NGO’s, nationale bedrijven en organisaties, branche- en sectorverenigingen, overheden en start- en scale ups. Joep heeft een brede ervaring, maar zijn expertise ligt vooral in de digitale economie en tech sector, de woningmarkt- en vastgoedsector, de (hernieuwbare) energiesector, de chemische industrie, de arbeidsmarkt, de financiële sector en projecten gerelateerd aan ruimtelijke ordening en duurzaamheid.

Ontdek andere berichten:

Nacht van de Lobbyist

EPPA heeft de kennis in huis! Die kennis konden verschillende collega’s vorige week etaleren tijdens de Nacht van de Lobbyist, georganiseerd door de Public Affairs Academie en de Universiteit Leiden. Tijdens de Nacht van
Lees meer

Nora van Elferen nieuwe partner EPPA

Nora van Elferen (30) wordt per 1 januari 2024 partner (mede-eigenaar) van het advieskantoor voor public affairs en strategische communicatie EPPA in Den Haag. Tegelijkertijd treedt Rob Sebes terug als
Lees meer

BNR Lobbypanel met Nora van Elferen: zorgcontractering, huursector en groene waterstof

Afgelopen week was Nora van Elferen te gast bij het BNR Lobbypanel met Ireen Boon, onder leiding van Thomas van Zijl op locatie bij de Precisie Beurs in de Brabanthallen.
Lees meer

EPPA verwelkomt twee nieuwe gezichten

Veronique Martens Adviseur Public Affairs Stijn Hoevenaar Junior Adviseur Public Affairs Recent hebben Stijn Hoevenaar en Veronique Martens ons team versterkt. 3 vragen aan deze nieuwe EPPA-adviseurs! Wat neem je
Lees meer

CPB-Doorrekeningen: Belang en Betekenis

Terwijl de doorrekening van verkiezingsprogramma’s door het CPB een fundamenteel onderdeel is geworden van het Nederlandse politieke proces, blijft het debat over de waarde en relevantie ervan voor kiezers onverminderd
Lees meer

Debattaal: driemaal is scheepsrecht

Het is verkiezingstijd en dus regent het verkiezingsdebatten. Met nog twee weken te gaan tot miljoenen rode potloodjes de koers van het land hertekenen, proberen kandidaten van alle partijen zoveel
Lees meer